Nie często mieliśmy okazję by powiedzieć/napisać/zakomunikować, że jedną z Naszych mocnych stron kompetencji i umiejętności jest marketing, komunikacja, reklama i promocja. W projektach doradczych tak naprawdę znajomość marketingu jest sprawą oczywistą, więc też dlatego do tej pory nie udzielaliśmy tak wiele uwagi by napisać o tym w osobnym wątku.

W procesie przygotowania firmy do wyjścia na rynek zagraniczny zawsze się analizuje kwestie związane z analizą rynku, badaniem preferencji klientów, przygotowaniem promocji produktu firmy na nowym rynku, prowadzeniem komunikacji marketingowej, analizą poziomu cen, kanałów dystrybucji i oczywiście analizą produktu i portfolio -> a więc cały marketing mix, który jest podstawą wszelkim kolejnym analizom i badaniom. Z tego też powodu nasi eksperci z zespołu ds. internacjonalizacji posiadają wszelką niezbędną wiedzę w kwestiach związanych z marketingiem.

Natomiast Naszą wiedzę z zakresu marketingu wykorzystujemy nie tylko w projektach doradczych z zakresu internacjonalizacji czy też innych kwestii strategiczno -menadżerskich, ale także jako zasób/usługę, którą oferujemy Naszym klientom w ramach zapytania dotyczącego tylko obszaru przygotowania strategii marketingowej czy też promocji, reklamy.

Jako nieszablonowa agencja doradcza jesteśmy wszechstronni, interdyscyplinarni i stale się rozwijający. Jest to podstawowy wymóg przede wszystkim do Nas samych.

 

B.I.R.S.