Z początkiem roku do zarządu MW & Partners dołączyła Irina Sajnacka, ekspert w zakresie strategicznego doradztwa biznesowego oraz twórca marki B.I.R.S., specjalizującej się w umiędzynarodowieniu biznesów, strategii ekspansji zagranicznej oraz wywiadu konkurencyjnego. Dzięki połączeniu kompetencji obie firmy potęgują swoje siły!

Irina Sajnacka, autorka wielu efektywnych strategii rozwoju, w tym internacjonalizacji. Z sukcesem pomaga przedsiębiorstwom w ekspansji na rynki zagraniczne na każdym jej etapie, identyfikując niepożądane zdarzenia i minimalizując ewentualne ich skutki.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zagranicznych. Doskonale zorientowana w procedurach związanych z międzynarodowymi zamówieniami publicznymi.

Specjalizuje się w wywiadzie biznesowym oraz monitoringu i analizie konkurencji. Aktywnie eksploruje rynek pod kątem nowych możliwości rozwoju oraz wykorzystania szans biznesowych.

Doktorantka Nauk o Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie Strategiczne.

Przedsiębiorczość to jej natura. Z sukcesem rozwija swoje biznesowe projekty. Na obecną chwilę prowadzi trzy odrębne biznesy i obiecuje, że to jeszcze nie koniec. Prywatnie, od lat zakochana w tańcu. Certyfikowany instruktor tańca, choreograf.